Jitske en Sjoerd zijn gekoppeld aan Marium
Dit is Marium James. Zij is 27 jaar oud en verwacht binnenkort haar tweede kindje. Zij woont in Bwiru-Tanzania. Tijdens haar zwangerschap is zij ontslagen. Haar vriend werkt als taxichauffeur. Ondersteuning in de vorm van een MommaLuv-pakket wanneer hun kindje geboren is, is erg welkom.
Jitske en Sjoerd zijn gekoppeld aan Marium
Geboortekaartje
Wij realiseren ons hoeveel geluk wij hebben gehad dat wij een kindje hebben gekregen dat in een veilige omgeving geboren is, omringd door zorg en liefde.
Dit is in ontwikkelingslanden niet altijd vanzelfsprekend.
Wij willen jullie vragen om een eventueel kraamcadeau geheel of gedeeltelijk te doneren aan Stichting MommaLuv. De giften zullen heel concreet ingezet worden om o.a. kleding, verzorgingsproducten en een klamboe voor deze moeder en haar newborn te kopen. Op deze manier schenkt ons kindje de kraamcadeautjes als het ware aan haar baby.
Zo geven wij iets van ons geluk aan deze moeder door.
Doneren
Na het invullen en betalen ontvang je van MommaLuv een bevestigingsmail. Bedankt! Met jouw support kunnen we een wezenlijk verschil maken.